پیش فروش پروژه جدید ( ازمیر ترکیه )

عجله کنید تا یکی از تعداد محدود افراد خوش شانس باشید که از فرصت بی پایان "سود" استفاده خواهند کرد! Trademark Studio Bornova ، یکی از پروژه های پروژه علامت تجاری ، در مدت زمان بسیار کوتاهی مانند 12 ماه به فروش رسید. درآمد کوتاه مدت کسانی که در چرخه پیش فروش بودند 100٪ خالص بود. 

زمان!

علامت تجاری Pi Bornova به دلیل موقعیت نزدیک آن به خیابان آنکارا و اتصالات جاده کمربندی و مترو درست در مجاورت آن ، چند دقیقه با Karşıyaka ، Konak و Bayraklı فاصله دارد. 

فاصله ها تا

مترو                              1 دقیقه
منطقه دانشگاه یسار         1 دقیقه 
جاده کمربندی                 2 دقیقه
دادگاه ازمیر                    3 دقیقه
انجمن بورنووا                 5 دقیقه
دانشگاه اژه                    5 دقیقه
کارسیاکا                         10 دقیقه
عمارت                           10 دقیقه
فرودگاه عدنان مندرس     25 دقیقه
چشمه                          45 دقیق                   


لذت!
می توانید هر زمان که می خواهید در استخرهای روباز خود که به هر سایه آبی چشمک می زنند ، خنک شوید ، می توانید زندگی آرام و به دور از استرس در مناطق فعالیت داشته باشید و می توانید از گذراندن اوقات فراغت خود "لذت" ببرید. 

تنفس
چه فرصتی برای غروب آفتاب در بالکن ، احساس دریای اژه "در نفس خود" ، تندی بوی چمن…. روح چهار فصل در اینجا متفاوت است ، آمیختن رنگ سبز با شهر است. رایحه های گل در رقابت با رایحه زمین… 

سرگرم کننده!
برای استراحت "سرگرم کننده" از زندگی و رفتن به سفر آشپزی در رستوران ها و کافه های منحصر به فرد ، نیازی به راه دور ندارید. با 26 فروشگاه از 40 متر مربع تا 600 متر مربع ، هر چیزی که به دنبال آن هستید دقیقاً در کنار شماست. 

شروع قیمت از 589.000 لیر ( 1+1 )
شروع قیمت از 839.000 لیر ( 1+2 )