سرمایه گذاری ویلا باغ دزفول

مزایای سرمایه‌گذاری خرید ویلا با تیم مهندسین شاد

خرید ویلا یکی از روش‌های سرمایه‌گذاری است که با آن می‌توان با یک تیر چند نشان زد، این روزها که بازار اقتصاد ایران چندان تعریفی ندارد، افرادی که قصد دارند سرمایه‌گذاری هوشمندانه‌ای داشته باشند به دنبال فرصت‌های بهتری برای افزایش سرمایه خود هستند.


در بخش‌های مختلفی می‌توان هزینه کرد ولی باید با توجه به شرایط هر زمان در بخشی فعالیت کرد که بیشترین بازدهی را در آینده داشته باشد؛ اما چرا معتقدیم سرمایه‌گذاری در خرید ویلا آن هم در شهرهای شمالی مزایای زیادی دارد؟ با ما همراه باشید تا از این مزیت‌ها برای شما بگوییم


چرا سرمایه‌گذاری در خرید ویلا؟

اگر دقت کرده باشید، بخش‌های مختلف سرمایه‌گذاری این روزها دستخوش تغییراتی وسیع شده است و افراد زیادی در این بین سرمایه خود را از دست داده‌اند، به عنوان مثال راحت‌ترین و ایمن‌ترین کاری که در گذشته می‌توانستید انجام دهید، قرار دادن پول و سرمایه‌تان در بانک بود. در این صورت هر ماه سود راضی کننده حاصل از پولتان از طرف بانک به حساب شما واریز می‌شود.


از طرفی مطمئن بودید که سرمایه‌تان امن است و هر زمانی که بخواهید می‌توانید آن را بدون کم و کاست بردارید؛ اما در سال‌های اخیر مشکلاتی در این زمینه به وجود آمد و نه تنها بانک‌ها به عنوان یک بنگاه امن نبودند بلکه برخی از موسسات ضربه‌های مالی زیادی به مشتریان خود وارد کردند.


همچنین بانک‌های معتبر نیز سود بانکی حاصل از سپرده‌ها را به مراتب کاهش دادند و در حال حاضر کمتر کسی به سراغ سپرده‌گذاری سرمایه خود در بانک می‌رود.

از سمت دیگر خرید طلا و ارز نیز ریسک بالایی دارد. همانگونه که در سال‌های گذشته برخی افراد سودهای کلان به دست آوردند و برخی نیز ضررهای هنگفتی را متحمل شدند. این بازارهای به راحتی قابل پیش بینی نیستند و نمی‌توان ریسک سرمایه‌گذاری در آن‌ها را به جان خرید.

در این بین مسکن به عنوان یک بخش مهم در تبدیل سرمایه نقدی نقشی مهم دارد. خرید ملک از روش‌هایی است که در تمام دوران توانسته است به خوبی رشد کند و حتی در بدترین شرایط نیز سرمایه فرد تغییر چندانی را به خود نمی‌بیند؛ اما در این بازار نیز باید حرفه‌ای عمل کرد. البته نکات سرمایه‌گذاری در ملک را هم باید در نظر داشته باشید تا خریدی مطمئن‌تر داشته باشید.

در همین بازار داغ ملک نیز اگر به درستی عمل نکنید ممکن است نتیجه‌ای را که مد نظرتان است دریافت نکنید. خرید ملک در هر جایی و با هر شرایطی به نفع شما نیست. از این‌رو ما همراه شماییم تا بهترین روش‌های خرید ملک را برای شما مورد بررسی قرار دهیم.

شهرهای شمالی یکی از بخش‌هایی است که به علت داشتن آب و هوای مطلوب ویلاسازی در آن‌ها به شدت رونق دارد. از گذشته تا کنون تمرکز بر روی این خطه از کشور بالا بوده است و روز به روز هم بیشتر می‌شود. از این‌رو خرید ویلا در این مناطق جزء بهترین گزینه‌هایی است که برای سرمایه‌گذاری پیش‌رو دارید.

هر چند ساخت ویلا در سال‌های اخیر نیز شدت گرفته است ولی باز هم تقاضا برای خرید ویلا روز به روز بیشتر می‌شود تا جایی که برخی مواقع خرید ویلا به سختی انجام می‌گیرد، از این‌رو قیمت ویلا افزایش می‌یابد، این امر سبب می‌شود تا کسانیکه در این منطقه بر روی ملک به خصوص ویلا سرمایه‌گذاری کرده‌اند رشد قابل ملاحظه‌ای را در بازه زمانی کوتاهی بر روی ملک خود ببینند.


خرید ویلا در شمال خوزستان و اقامتی راحت برای یک عمر

شهرهای شمالی جزء شهرهایی هستند که هیچ وقت از سفر به آن‌ها سیر نمی‌شوید، هوای مطبوع و معتدل این ناحیه مزید بر علت شده است تا یک منطقه کامل برای گردشگری محسوب شود. به همین علت است که در تمام طول سال به خصوص فصل تابستان این ناحیه پر از گردشگر و مسافر است.

اگر شما هم یک بار به شمال خوزستان سفر کرده باشید، به مشتری دائمی این سفرها تبدیل می‌شوید که در هر بار ممکن است بیش از یک روز در این منطقه به گردش و گشت و گذار بپردازید. از این‌رو یک بخش دیگر از سفرتان نیز باید تکمیل شود و آن هم اقامت در یک منزل ویلایی و شیک است.

خرید ویلا در دزفول باعث می‌شود تا خیالتان از بابت اقامت نیز راحت شود. حتی می‌توانید برنامه‌ریزی کنید و برای مدتی در این منطقه زندگی کنی زندگی از هیاهوی روزهای شلوغ و پر از آلودگی صنعتی دور می‌کند و جانی تازه به روح و جسمتان می‌دهد. با خرید ویلا در دزفول هر بار که به سفر بروید نیازی به پرداخت هزینه برای ویلا ندارید و اقامتی راحت و امن خواهید داشت.

معرفی پروژه

 طرح حاضر در ارتباط با احداث یک کوچه باغ ویلایی در محدوده شهر دزفول در زمینی به مساحت 2 هکتار می‌باشد. بر اساس برنامه‌ریزی‌های صورت گرفته، تعداد 14 تا 16 واحد ویلاباغ در این کوچه ساخته خواهد شد و به صورت نقد و یا در چهارمرحله واگذار می شود.


بررسی بازار

خدمات اجاره ویلا، محوطه بازی کودکان و  تفریح اختصاصی در حال حاضر مطابق آمار سازمان جهانی گردشگری در عمده کشورها درآمدهای حاصله از خدمات گردشگری رو به افزایش می باشد بنابراین با توجه به قابلیت های متعدد اقلیم کشور ساخت و بهره برداری از چنین مجموعه هایی علاوه بر وجود بازار مستعد از سود بسیار مناسبی نیز برخوردار می باشد.

صنعت گردشگری، علاوه بر درآمدزایی بالا، از توانایی اشتغال‌آفرینی خوبی هم برخوردار است. نتایج مطالعات انجام شده نشان داده‌اند توسعه این صنعت نقش موثری در کاهش بیکاری و همچنین بهبود توزیع درآمد و افزایش درآمدهای دولت از طریق مالیات‏های غیرمستقیم دارد. این موضوع از آن جهت اهمیت دارد که در شرایط کنونی معضل اشتغال به یکی از دغدغه‏های
اصلی سیاستگذاران اقتصادی تبدیل شده است و توسعه صنعت گردشگری می‌تواند به سهم خود در رفع این مشکل اثرگذار باشد.

سرمایه گذاری مورد نیاز

مطابق تحقیقات نرخ بازده طرح حدود 45 درصد می باشد و  با گذشت 3 سال وسه ماه می توانید سرمایه اولیه خود را از طریق اجاره محل برداشت نمایید.

حداقل متراژ : 500 تا 2000 مترمربع
شامل : حریم کاملا اختصاصی ، استخر ، ساختمان؛ کلبه چوبی ، محوطه سازی ، مرکبات .


مزایای اجرای طرح

صنعت گردشگری به عنوان متنوع‌ترین و بزرگ‌ترین صنایع درجهان، مهم‌ترین منبع درآمد و ایجاد فرصت‌های شغلی برای بسیاری از کشورهای دنیا است. این صنعت که به عنوان موتور توسعه از آن نام برده می‌شود، به علت اهمیتی که از نظر اقتصادی، اجتماعی دارد، روزبه‌روز بیشتر موردتوجه قرار گرفته و دولت‌ها به آن اهمیت بیشتری می‌دهند. امروزه این صنعت به یکی از پایه‌های اصلی و استوار اقتصاد جهان تبدیل شده است. در تقسیم‌بندی جهانی پس از نفت و خودروسازی، صنعت گردشگری در رده سوم قرار می‌گیرد.

صنعت توریسم از دو جهت عمده حائز اهمیت بسیار است: نخست از این جهت که موجبات آشنایی ملل با دیگر فرهنگ‌ها، نژادها، اقوام، سرزمین‌ها، گویش‌ها و … را فراهم می‌کند، و دوم اینکه این صنعت از نظر اقتصادی به عنوان یک منبع تأمین درآمد و ارز محسوب می‌شود. کشورهای مختلف جهان در سایه برخورداری از امکانات گوناگون و جاذبه‌های متنوع، در پی جذب و جلب جهانگردان به‌سوی خویش هستند. گردشگری درحال حاضر در حال تبدیل شدن به یکی از ارکان اصلی اقتصاد تجاری جهان است و بسیاری از برنامه‌ریزان و سیاست‌گذاران توسعه، از صنعت گردشگری به عنوان رکن اصلی توسعه پایدار یاد می‌کنند.

صنعت گردشگری با ویژگی‌‌های خاص خود، صنعتی پویا با آینده‌ای روشن تلقی می‌‌شود. سرمایه‌‌گذاری در این صنعت در تمام کشورهای دارای جاذبه‌‌های جهانگردی روبه افزایش است. امروزه جذب گردشگران خارجی به رقابتی فزاینده در بین نهادهای درگیر در صنعت گردشگری تبدیل شده است. زیرا این صنعت نه‌ تنها در پیشبرد اقتصاد ملی و درآمدهای ارزی نقش دارد، بلکه صنعتی است پاکیزه و عاری از آلودگی و در عین حال ایجادکننده مشاغل جدید.


با توجه به جاذبه‌های طبیعی و تاریخی ذکر شده موجود در شهرستان دزفول و همچنین موقعیت خاص تجاری و صنعتی این منطقه، این شهرستان هر ساله مقصد تعداد بسیار زیادی از گردشگران می‌باشد. با توجه به موارد ذکر شده، احداث چنین واحد اقامتی می‌تواند هدف گردشگری بسیاری از مسافران قرار گیرد و نیاز آنها را از نظر اقامتی برطرف نماید.

خدمات احداث کوچه باغ ویلایی :

خدمات اجاره ویلا، محوطه بازی کودکان، تفریحی در حال حاضر مطابق آمار سازمان جهانی گردشگری در عمده کشورها درآمدهای حاصله از خدمات گردشگری رو به افزایش می باشد بنابراین با توجه به قابلیت های متعدد اقلیم کشور ساخت و بهره برداری از چنین مجموعه هایی علاوه بر وجود بازار مستعد از سود بسیار مناسبی نیز برخوردار می باشد.

بخش های مختلف احداث کوچه باغ ویلایی :

مساحت کل زمين منطقه : 2 هکتار ، زیربنای ویلاها از 40 مترمربع شروع می شوند، کلبه چوبی یا فلز : 14 تا 20 عدد ویلا با مساحت متوسط ۱۰۰ متر مربع - حراست: به مساحت80  متر مربع ، فروشگاه : به مساحت 25 متر مربع و ظرفیت پذیرش 100 نفر در روز، در نهایت پس از ساخت و احداث کوچه باغ ویلایی مذکور درآمد از اجاره سالیانه ویلاها ، استفاده از خدمات کوچه باغ و درآمده حاصله از اجاره ایجاد می گردد.