واگذاری ویلا باغ دزفول

 سرمایه‌گذاری در خرید ویلا باغ  

خرید ویلا یکی از روش‌های سرمایه‌گذاری است که با آن می‌توان با یک تیر چند نشان زد، این روزها که بازار اقتصاد ایران چندان تعریفی ندارد، افرادی که قصد دارند سرمایه‌گذاری هوشمندانه‌ای داشته باشند به دنبال فرصت‌های بهتری برای افزایش سرمایه خود هستند. در بخش‌های مختلفی می‌توان هزینه کرد ولی باید با توجه به شرایط هر زمان در بخشی فعالیت کرد که بیشترین بازدهی را در آینده داشته باشد؛ اما چرا معتقدیم سرمایه‌گذاری در خرید ویلا آن هم در شهرهای شمالی مزایای زیادی دارد؟ با ما همراه باشید تا از این مزیت‌ها برای شما بگوییم

چرا سرمایه‌گذاری در خرید ویلا ؟
اگر دقت کرده باشید، بخش‌های مختلف سرمایه‌گذاری این روزها دستخوش تغییراتی وسیع شده است و افراد زیادی در این بین سرمایه خود را از دست داده‌اند، به عنوان مثال راحت‌ترین و ایمن‌ترین کاری که در گذشته می‌توانستید انجام دهید، قرار دادن پول و سرمایه‌تان در بانک بود. در این صورت هر ماه سود راضی کننده حاصل از پولتان از طرف بانک به حساب شما واریز می‌شود.

از طرفی مطمئن بودید که سرمایه‌تان امن است و هر زمانی که بخواهید می‌توانید آن را بدون کم و کاست بردارید؛ اما در سال‌های اخیر مشکلاتی در این زمینه به وجود آمد و نه تنها بانک‌ها به عنوان یک بنگاه امن نبودند بلکه برخی از موسسات ضربه‌های مالی زیادی به مشتریان خود وارد کردند.

مراحل ساخت و ساز  بر هزینه ساخت ویلا به چه صورتی می باشد؟ 

مرحله سفت کاری
مرحله سفت کاری از چندین مرحله تشکیل شده است که در زیر به آن ها اشاره کرده ایم:

خاک برداری

فونداسیون

اسکلت بندی

دیوار چینی

ایجاد چهارچوب برای درها و پنجره هااینکه از چه متریالی در این مراحل استفاده شود تعیین کننده هزینه ساخت ویلا سال 1400 می باشد. برای نمونه دو نوع اسکلت داریم که شامل فلزی و بتنی می باشد. قطعا هزینه نهایی این دو بایکدیگر تفاوت دارد. همچنین سبک ویلا در این مرحله بسیار بر هزینه تمام شده موثر است. همانطور که اطلاع دارید سه نوع سبک داریم که شامل طراحی ویلا مدرن ، طراحی ویلا روستیک و طراحی ویلا کلاسیک و لوکس می باشد. طراحی ویلا لوکس به بهترین متریال نیاز دارد و باید تجهیزات درجه 1 را در آن به کار برد بنابراین این سبک برای افرادی که دارای سرمایه خوبی هستند بسیار مناسب است. دو سبک دیگر یعنی طراحی ویلا روستیک و همینطور طراحی ویلا مدرن در مقایسه با مدل لوکس کم هزینه تر می باشند. مراحل مجهز نمودن مرحله مجهز نمودن منظور از مجهز نمودن در ساخت ویلا ایجاد پکیج های سرمایشی و گرمایشی لازم در آن می باشد. قرار دادن آبگرمکن و لوله کشی های مختلف شامل این مرحله است و اگر قصد طراحی ویلا لوکس را داشته باشید هزینه ساخت ویلا سال  با این سال 1400 بالا خواهد رفت چرا که از روش های روز دنیا در ایجاد گرمایش و سرمایش ویلا استفاده می شود و حتی در صورت وجود سرمایه زیاد می توانید ویلا را به یک ویلا هوشمند تبدیل کنید به طوری که بتوانید از راه دور آن را کنترل نمایید برای مثال از راه دور گاز را کم کرده یا خاموش کنید. یا زمانی که زنگ ویلا زده می شود و شما در آنجا حضور ندارید با هوشمند سازی ویلا قادر به دیدن فردی هستید که زنگ ویلا را می زند. در نهایت میزان برآورد مرحله تجهیز ویلا تا حد زیادی به سلیقه و شرایط و از همه مهمتر به سرمایه شما بستگی دارد. 
مزایای اجرای طرحمرحله نازک کاری نازک کاری بعد از اتمام مرحله سفت کاری شروع می شود و تا مراحل زیباسازی درونی مانند نصب کمد و کابینت های ویلا ادامه می یابد. در این مرحله کف پوش را با سرامیک پوشش می دهند و اگر سرمایه بالایی برای مرحله نازک کاری بخواهید صرف کنید می توانید از سنگ برای کف پوش ها استفاده نمایید. ضمن اینکه برندهای مختلفی در ایران فعالیت دارند که قطعا قیمت مصالح آن ها برابر نمی باشد. در زمینه انتخاب مصالح معمار بهترین گزینه برای مشورت می باشد. این دو مرحله یعنی سفت کاری و همچنین نازک کاری بیشترین هزینه ساخت ویلا سال 1400 شامل می شوند. مرحله برق کشی پس از اینکه مرحله نازک کاری ویلا تمام شد مرحله بعد یعنی برق کشی آغاز می شود. در این مرحله اقدام به نصب پریز در نواحی مختلف ویلا کرده و کابل کشی آن را انجام می دهند. ضمن اینکه هزینه این مرحله زیاد نیست و به راحتی از پس آن بر خواهید آمد.مراحل ساخت و ساز  بر هزینه ساخت ویلا به چه صورتی می باشد؟ مرحله سفت کاری مرحله سفت کاری از چندین مرحله تشکیل شده است که در زیر به آن ها اشاره کرده ایم:  خاک برداری فونداسیون اسکلت بندی دیوار چینی ایجاد چهارچوب برای درها و پنجره ها اینکه از چه متریالی در این مراحل استفاده شود تعیین کننده هزینه ساخت ویلا سال 1400 می باشد. برای نمونه دو نوع اسکلت داریم که شامل فلزی و بتنی می باشد. قطعا هزینه نهایی این دو بایکدیگر تفاوت دارد. همچنین سبک ویلا در این مرحله بسیار بر هزینه تمام شده موثر است. همانطور که اطلاع دارید سه نوع سبک داریم که شامل طراحی ویلا مدرن ، طراحی ویلا روستیک و طراحی ویلا کلاسیک و لوکس می باشد. طراحی ویلا لوکس به بهترین متریال نیاز دارد و باید تجهیزات درجه 1 را در آن به کار برد بنابراین این سبک برای افرادی که دارای سرمایه خوبی هستند بسیار مناسب است. دو سبک دیگر یعنی طراحی ویلا روستیک و همینطور طراحی ویلا مدرن در مقایسه با مدل لوکس کم هزینه تر می باشند.

معرفی پروژه :

 طرح حاضر در ارتباط با احداث یک کوچه باغ ویلایی در محدوده شهرداری دزفول 19 کیلومتر تا مرکز شهر دزفول در زمینی به مساحت 7000 هزارمترمربع می‌باشد. بر اساس برنامه‌ریزی‌های صورت گرفته، تعداد 4 قطعه زمین  ویلاباغ در این کوچه باغ ساخته خواهد شد و به صورت نقد و در سه مرحله واگذار می شود.


موقعیت و امکانات ویلا : شهرک مطهری

استخر ، جکوزی ، زیربنا ساختمان 150 مترمربع ، محوطه سازی ، باغ مرکبات، سیستم سرمایش ، اتاق خواب مستر ، سالن پذیرایی
سنگ نما ، سنگ کف ، کمک دیواری ، کابینت اشپزخانه ، درب  ضد سرقت ، دوربین مدار بسته ، دستگاه بویلر آب گرم استخر ، اتاق کنترل تاسیسات ، روشنایی، اشپزخانه ، ابگرمکن ، پنجره 
upvc .